Kit Includes
- Hardware Only
Easily connect multiple displays to create the perfect back wall for trade show booths and presentations.
| Graphic Area | |
| Kit Includes | Hardware Only |
| Weight | 0.75 lbs |
| Product Weight | 0.5 lbs |
| Ship Height | 6 in |
| Ship Length | 6 in |
| Ship Width | 6 in |
| Number of Imprint Colors | 0 |
| Artwork Required | No |
| Imprint Locations | |
| Product Size | |
| Setup Charge | 0 |
| Material Color | |
| Imprint Color | |
| Warranty |
Never miss any updates on our products. Never spam, We promise!