Heavy Duty Bag Stand Adjustable height from 29″ to 48″.
| Graphic Area | |
| Kit Includes | (1) Chrome Bag Stand w/Allen wrench |
| Weight | 4:lbs |
| Product Weight | 8:lbs |
| Ship Height | 7 in |
| Ship Length | 2 in |
| Ship Width | 30 in |
| Number of Imprint Colors | 0 |
| Artwork Required | no |
| Imprint Locations | |
| Product Size | Assembled: 16"w x 6.125"d x 29" - 49"h |
| Setup Charge | 20 |
| Material Color | |
| Imprint Color | |
| Warranty | Warranty Type:1 Year Product Warranty |
Never miss any updates on our products. Never spam, We promise!