Kit Includes
- (1) Tall Sail Graphic
Sail iPad Stand Tall Replacement Graphic.
| Graphic Area | See Template |
| Kit Includes | (1) Tall Sail Graphic |
| Weight | 1.25 lbs |
| Product Weight | 0.3 lbs |
| Ship Height | 7 in |
| Ship Length | 14 in |
| Ship Width | 10 in |
| Number of Imprint Colors | 0 |
| Artwork Required | yes |
| Imprint Locations | |
| Product Size | |
| Setup Charge | 30 |
| Material Color | |
| Imprint Color | |
| Warranty |
Never miss any updates on our products. Never spam, We promise!