Replacement soft carry case for Sail iPad Stand.
| Graphic Area | 24 in (W) x 3 in (H) x 12 in (D) |
| Kit Includes | (1) Soft Carry Case |
| Weight | 2.25 lbs |
| Product Weight | 1.2 lbs |
| Ship Height | 7 in |
| Ship Length | 17 in |
| Ship Width | 12 in |
| Number of Imprint Colors | 0 |
| Artwork Required | no |
| Imprint Locations | |
| Product Size | 24"w x 3"h x 12"d |
| Setup Charge | 0 |
| Material Color | |
| Imprint Color | |
| Warranty |
Never miss any updates on our products. Never spam, We promise!