Kit Includes
- (1) Pop-Up Shelf Carry Case
Store your Shelves in our convenient soft carry case. Holds up to four of our Internal or External Shelves.
| Graphic Area | |
| Kit Includes | (1) Pop-Up Shelf Carry Case |
| Weight | 8:lbs |
| Product Weight | 2:lbs |
| Ship Height | 5 in |
| Ship Length | 14 in |
| Ship Width | 14 in |
| Number of Imprint Colors | 0 |
| Artwork Required | No |
| Imprint Locations | |
| Product Size | Outside Case Dim 31.5"w x 15"h x 5.75"d |
| Setup Charge | 20 |
| Material Color | |
| Imprint Color | |
| Warranty | Warranty Type:1 Year Product Warranty |
Never miss any updates on our products. Never spam, We promise!