Fits snuggly on top of your oval case, creating a quick and easy counter top.
| Graphic Area | 23.75 in (W) x in (H) x 14.38 in (D) |
| Kit Includes | (1) Oval Case Counter Top Only **Does NOT include Case** |
| Weight | 23:lbs |
| Product Weight | 2:lbs |
| Ship Height | 20 in |
| Ship Length | 5 in |
| Ship Width | 31 in |
| Number of Imprint Colors | |
| Artwork Required | No |
| Imprint Locations | |
| Product Size | (Product Footprint) 23.75"W x 14.375"D |
| Setup Charge | 20 |
| Material Color | |
| Imprint Color | |
| Warranty | Warranty Type:1 Year Product Warranty |
Never miss any updates on our products. Never spam, We promise!