A broad selection of cases to protect your investment. Easy grip handles and built-in wheels for smooth transport. Roto-molded cases are ideal for national and international freight shipments. Ship via UPS, FedEx, airline or motor freight.
| Graphic Area | Outside Dimensions : 57 in (W) x 26.5 in (H) x 10 in (D) |
| Kit Includes | |
| Weight | 133:lbs |
| Product Weight | 28:lbs |
| Ship Height | 27 in |
| Ship Length | 12 in |
| Ship Width | 57 in |
| Number of Imprint Colors | 0 |
| Artwork Required | No |
| Imprint Locations | |
| Product Size | (Outside Dimensions) 57"w x 26.5"h x 10"d |
| Setup Charge | 20 |
| Material Color | |
| Imprint Color | |
| Warranty | Warranty Type:1 Year Product Warranty |
Never miss any updates on our products. Never spam, We promise!