$32.72
Takes up only a small amount of floor space!Single or double-sided graphics are changed with easeSimilar to our Rectangular Tubing Sign Displays but takes up 40% less space in widthPerfect for theaters, conferences, museums, promotions and retail locations
Takes up only a small amount of floor space! Single or double-sided graphics are changed with ease. Similar to our Rectangular Tubing Sign Displays but takes up 40% less space in width. Perfect for theaters, conferences, museums, promotions and retail locations.
| Graphic Area | Graphic Size : 14 in (W) x 22 in (H) Viewable Area : 14 in (W) x 22 in (H) |
| Kit Includes | (1) Double-Sided Graphic |
| Weight | 2.5 lbs |
| Product Weight | 0.5 lbs |
| Ship Height | 5 in |
| Ship Length | 31 in |
| Ship Width | 20 in |
| Number of Imprint Colors | 0 |
| Artwork Required | Yes |
| Imprint Locations | |
| Product Size | |
| Setup Charge | 30 |
| Material Color | |
| Imprint Color | |
| Warranty |
Never miss any updates on our products. Never spam, We promise!