Kit Includes
- (1) 9 qd curved frame w/24 face plates
- (6) 3 piece mag rails
- (1) Hardware bag
- (1) Oval hard case
Our best selling pop-up offers more options and a larger variety of accessories!Frame protected by a 2 year warranty Patent Pending.
| Graphic Area | (Product Footprint) : 104 in (W) x 92 in (H) x 31 in (D) |
| Kit Includes | (1) 9 qd curved frame w/24 face plates |
| Weight | 126:lbs |
| Product Weight | 59.5:lbs |
| Ship Height | 29 in |
| Ship Length | 18 in |
| Ship Width | 40 in |
| Number of Imprint Colors | 0 |
| Artwork Required | No |
| Imprint Locations | |
| Product Size | 104 in (W) x 92 in (H) x 31 in (D) |
| Setup Charge | 20 |
| Material Color | |
| Imprint Color | |
| Warranty | Warranty Type:2 Year Warranty on Frame |
Never miss any updates on our products. Never spam, We promise!