Kit Includes
- (1) 8' Unimprinted Middle Zipper Full Wall Only
Walls are heavy duty,400 denier polyester or 9 oz mesh vinyl which stay taut with the use of hook and loop straps
| Graphic Area | 98.75 in (W) x 84.5 in (H) x 84.5 in (D) |
| Kit Includes | (1) 8' Unimprinted Middle Zipper Full Wall Only |
| Weight | 4 lbs |
| Product Weight | 3 lbs |
| Ship Height | 10 |
| Ship Length | 14 |
| Ship Width | 7 |
| Number of Imprint Colors | |
| Artwork Required | No |
| Imprint Locations | |
| Product Size | 98.75 in (W) x 84.5 in (H) x 84.5 in (D) |
| Setup Charge | |
| Material Color | |
| Imprint Color | |
| Warranty |
Never miss any updates on our products. Never spam, We promise!