Replacement graphics for Spin ‘N Win Prize Wheel.
| Graphic Area | View Graphic Template |
| Kit Includes | (12) Graphic Inserts Only |
| Weight | 1:lbs |
| Product Weight | 1:lbs |
| Ship Height | 1 in |
| Ship Length | 1 in |
| Ship Width | 8 in |
| Number of Imprint Colors | 0 |
| Artwork Required | Yes |
| Imprint Locations | |
| Product Size | |
| Setup Charge | 20 |
| Material Color | |
| Imprint Color | |
| Warranty | Warranty Type:1 Year Product Warranty |
Never miss any updates on our products. Never spam, We promise!