Kit Includes
- (1) Replacement Graphic Only
Replacement Graphic for the 60″ Orion Banner DisplayBanner easily attaches to Orion hardware with grommets.
| Graphic Area | Graphic Size : 26 in (W) x 62 in (H) Viewable Area : 24 in (W) x 60 in (H) |
| Kit Includes | (1) Replacement Graphic Only |
| Weight | 2.25 lbs |
| Product Weight | 1.25 lbs |
| Ship Height | 6 in |
| Ship Length | 39 in |
| Ship Width | 6 in |
| Number of Imprint Colors | 0 |
| Artwork Required | Yes |
| Imprint Locations | |
| Product Size | 24 in (W) x 60 in (H) |
| Setup Charge | 0 |
| Material Color | |
| Imprint Color | |
| Warranty |
Never miss any updates on our products. Never spam, We promise!