Kit Includes
- (1) 120" x 24" Drapery Header
- (6) S-Hooks
Simply hang colorful Pipe and Drape Banners and Headers to differentiate your booth from others. Create a customized backdrop when you hang printed fabric banners from standard pipe and drape with easy to use S-hooks.
| Graphic Area | (with Bleed) 123"w x 27"h |
| Kit Includes | (1) 120" x 24" Drapery Header |
| Weight | 6:lbs |
| Product Weight | 1.55:lbs |
| Ship Height | 10 in |
| Ship Length | 7 in |
| Ship Width | 10 in |
| Number of Imprint Colors | 0 |
| Artwork Required | Yes |
| Imprint Locations | |
| Product Size | 120"w x 24"h |
| Setup Charge | 20 |
| Material Color | |
| Imprint Color | |
| Warranty | Warranty Type:1 Year Product Warranty |
Never miss any updates on our products. Never spam, We promise!