A budget friendly pop-up display for the occasional exhibitor. To create a vibrant back wall for any presentation, choose from Velcro receptive fabric or laminated, full-color graphic mural panels.
| Graphic Area | Display 110"W x 90.625"H Wrap 68"W x 31.75"H |
| Kit Includes | (1)Frame |
| Weight | 95.5 lbs |
| Product Weight | 88 lbs |
| Ship Height | 40 in |
| Ship Length | 18 in |
| Ship Width | 29 in |
| Number of Imprint Colors | 0 |
| Artwork Required | Yes |
| Imprint Locations | |
| Product Size | Display: 123.5"W x 34.5"D x 91.375" |
| Setup Charge | 30 |
| Material Color | |
| Imprint Color | |
| Warranty |
Never miss any updates on our products. Never spam, We promise!