Kit Includes
- (1) 5' Straight Face Graphic
Communicate your message with a Splash. A full-color dye-sublimated fabric display that sets up in 5 minutes!High resolution graphics on premium, poly knit fabric.
| Graphic Area | (w/Bleed) 64.375"W x 93.5"H |
| Kit Includes | (1) 5' Straight Face Graphic |
| Weight | 9:lbs |
| Product Weight | 3:lbs |
| Ship Height | 12 in |
| Ship Length | 7 in |
| Ship Width | 17 in |
| Number of Imprint Colors | 0 |
| Artwork Required | Yes |
| Imprint Locations | |
| Product Size | |
| Setup Charge | 20 |
| Material Color | |
| Imprint Color | |
| Warranty | Warranty Type:1 Year Graphic Warranty |
Never miss any updates on our products. Never spam, We promise!