Kit Includes
- (1) 3' Straight Wrap graphic
Communicate your message with a Splash. A full-color dye-sublimated fabric display that sets up in 5 minutes!Large seamless high resolution graphics on premium, poly knit fabric.
| Graphic Area | (w/Bleed) 64"W x 93.5" |
| Kit Includes | (1) 3' Straight Wrap graphic |
| Weight | 9:lbs |
| Product Weight | 2.55:lbs |
| Ship Height | 5 in |
| Ship Length | 14 in |
| Ship Width | 14 in |
| Number of Imprint Colors | 0 |
| Artwork Required | Yes |
| Imprint Locations | |
| Product Size | overall: 60"W x 89.5"H |
| Setup Charge | 20 |
| Material Color | |
| Imprint Color | |
| Warranty | Warranty Type:1 Year Graphic Warranty |
Never miss any updates on our products. Never spam, We promise!