Kit Includes
- (1) Sail iPad Tall Hardware with soft case
$225.00
Sail iPad Stand Tall Hardware. Fits iPad Air 2 only. Ships in two packages 1st package: Shipping weight is 15.25 lbs Shipping box dimensions are 4 x 32 x 13 Box dim weight is 11 2nd package: Shipping weight is 3 lbs Shipping box dimensions are 7 x 17 x 12 Box dim weight is 9.
Sail iPad Stand Tall Hardware. Fits iPad Air 2 only. Ships in two packages 1st package: Shipping weight is 15.25 lbs Shipping box dimensions are 4 x 32 x 13 Box dim weight is 11 2nd package: Shipping weight is 3 lbs Shipping box dimensions are 7 x 17 x 12 Box dim weight is 9.
| Graphic Area | |
| Kit Includes | (1) Sail iPad Tall Hardware with soft case |
| Weight | 15.25 lbs |
| Product Weight | 15 lbs |
| Ship Height | 13 in |
| Ship Length | 32 in |
| Ship Width | 4 in |
| Number of Imprint Colors | 0 |
| Artwork Required | no |
| Imprint Locations | |
| Product Size | 10"w x 57"h x 19"d |
| Setup Charge | 0 |
| Material Color | |
| Imprint Color | |
| Warranty |
Never miss any updates on our products. Never spam, We promise!