Kit Includes
- (1) Hardsided Soft Case
Add extra protection to your product Convenient two placement carry strap, carry as a tote or over your shoulder Ship via UPS, FedEx, airline or motor freight (with proper packaging).
| Graphic Area | |
| Kit Includes | (1) Hardsided Soft Case |
| Weight | 11:lbs |
| Product Weight | 2.5:lbs |
| Ship Height | 39 in |
| Ship Length | 6 in |
| Ship Width | 6 in |
| Number of Imprint Colors | 0 |
| Artwork Required | No |
| Imprint Locations | |
| Product Size | Outside Dim - 36.25"w x 5.25"d x 3.75"h |
| Setup Charge | 20 |
| Material Color | |
| Imprint Color | |
| Warranty | Warranty Type:1 Year Product Warranty |
Never miss any updates on our products. Never spam, We promise!