Kit Includes
- 9 Gauge U-Top Step Stake
Install is easy, quick and economical!
| Graphic Area | |
| Kit Includes | 9 Gauge U-Top Step Stake |
| Weight | 3 lbs |
| Product Weight | 1 lb |
| Ship Height | 30 in |
| Ship Length | 8 in |
| Ship Width | 8 in |
| Number of Imprint Colors | 0 |
| Artwork Required | No |
| Imprint Locations | |
| Product Size | Bottom is 5.5"w & Top section is 10"wx 30"h |
| Setup Charge | 0 |
| Material Color | |
| Imprint Color | |
| Warranty |
Never miss any updates on our products. Never spam, We promise!