Kit Includes
- (1) Soft case w/Rigid protective cardboard insert
Replacement soft case availableIncludes a reinforced cardboard insert1 year warranty.
| Graphic Area | 7 in (W) x 37 in (H) x 7 in (D) |
| Kit Includes | (1) Soft case w/Rigid protective cardboard insert |
| Weight | 5.5 lbs |
| Product Weight | 4.25 lbs |
| Ship Height | 9 in |
| Ship Length | 41 in |
| Ship Width | 9 in |
| Number of Imprint Colors | 0 |
| Artwork Required | No |
| Imprint Locations | |
| Product Size | 7 in (W) x 37 in (H) x 7 in (D) |
| Setup Charge | 0 |
| Material Color | |
| Imprint Color | |
| Warranty |
Never miss any updates on our products. Never spam, We promise!