Kit Includes
- (1) Three Cube Soft Case
Replacement soft carry case for three cube cubeworks display.
| Graphic Area | |
| Kit Includes | (1) Three Cube Soft Case |
| Weight | 2 lbs |
| Product Weight | 1 lb |
| Ship Height | 7 in |
| Ship Length | 14 in |
| Ship Width | 10 in |
| Number of Imprint Colors | 0 |
| Artwork Required | No |
| Imprint Locations | |
| Product Size | 13.5 in (W) x 4.5 in (H) x 37.5 in (D) |
| Setup Charge | 0 |
| Material Color | |
| Imprint Color | |
| Warranty |
Never miss any updates on our products. Never spam, We promise!