Replacement graphic for Taurus Banner Display1 year Banner Warranty.
| Graphic Area | 40"W x 78"H |
| Kit Includes | (1) Replacement Graphic Banner |
| Weight | 5:lbs |
| Product Weight | 5:lbs |
| Ship Height | 4 in |
| Ship Length | 4 in |
| Ship Width | 43 in |
| Number of Imprint Colors | 0 |
| Artwork Required | Yes |
| Imprint Locations | |
| Product Size | |
| Setup Charge | 20 |
| Material Color | |
| Imprint Color | |
| Warranty | Warranty Type:1 Year Graphic Warranty |
Never miss any updates on our products. Never spam, We promise!