Kit Includes
- (1) Graphic Roller
- (1) Top Rail
Lifetime Hardware Warranty.Replacement Graphic Cartridge for the Superb Telescoping Retractor.
Product Size : 36 in (W) x in (H) x 2 in (D)
| Graphic Area | 36 in (W) x in (H) x 2 in (D) |
| Kit Includes | (1) Graphic Roller |
| Weight | 11:lbs |
| Product Weight | 3.5:lbs |
| Ship Height | 39 in |
| Ship Length | 6 in |
| Ship Width | 6 in |
| Number of Imprint Colors | |
| Artwork Required | No |
| Imprint Locations | |
| Product Size | 36 in (W) x in (H) x 2 in (D) |
| Setup Charge | 20 |
| Material Color | |
| Imprint Color | |
| Warranty | Warranty Type:Lifetime Hardware Warranty |
Never miss any updates on our products. Never spam, We promise!