Kit Includes
- (1) Replacement Graphic installed in Graphic Roller
Change your message as often as you like with effortless graphic changes.Easy to change graphic rollers.
| Graphic Area | Viewable Area Graphic Size : 33.5 in (W) x 82.5 in (H),Viewable Area Min. Height : 33.5 in (W) x 31.5 in (H),Viewable Area Max. Height : 33.5 in (W) x 78 in (H) |
| Kit Includes | (1) Replacement Graphic installed in Graphic Roller |
| Weight | 11:lbs |
| Product Weight | 4.25:lbs |
| Ship Height | 39 in |
| Ship Length | 6 in |
| Ship Width | 6 in |
| Number of Imprint Colors | |
| Artwork Required | Yes |
| Imprint Locations | |
| Product Size | |
| Setup Charge | 20 |
| Material Color | |
| Imprint Color | |
| Warranty | Warranty Type:1 Year Graphic Warranty |
Never miss any updates on our products. Never spam, We promise!