Kit Includes
- (1) Weight
12 pound, heavy duty steel tent weight.
| Graphic Area | 7.38 in (W) x 1.25 in (H) x 8 in (D) |
| Kit Includes | (1) Weight |
| Weight | 6:lbs |
| Product Weight | 12:lbs |
| Ship Height | 7 in |
| Ship Length | 7 in |
| Ship Width | 13 in |
| Number of Imprint Colors | |
| Artwork Required | No |
| Imprint Locations | |
| Product Size | 7.37 in (W) x 1.25 in (H) x 8 in (D) |
| Setup Charge | 20 |
| Material Color | |
| Imprint Color | |
| Warranty | Warranty Type:1 year Hardware Warranty |
Never miss any updates on our products. Never spam, We promise!