Kit Includes
- (1) Graphic Only
Replacement graphic for Spring Flex Banner Frame Double-sided vinyl banner easily attaches to the frame with pole pocketsHardware Discontinued,call for availability!(Hardware Sold Separately).
| Graphic Area | (w/Bleed) 26"W x 50"H |
| Kit Includes | (1) Graphic Only |
| Weight | 2 lbs |
| Product Weight | 1 lb |
| Ship Height | 6 in |
| Ship Length | 39 in |
| Ship Width | 6 in |
| Number of Imprint Colors | 0 |
| Artwork Required | Yes |
| Imprint Locations | |
| Product Size | |
| Setup Charge | 30 |
| Material Color | |
| Imprint Color | |
| Warranty |
Never miss any updates on our products. Never spam, We promise!