Easily transport and store your 10ft tent.
| Graphic Area | (Outside Dims) : 12.5 in (W) x 56.25 in (H) x 15.5 in (D) |
| Kit Includes | |
| Weight | 10:lbs |
| Product Weight | 6.8:lbs |
| Ship Height | 16 in |
| Ship Length | 16 in |
| Ship Width | 17 in |
| Number of Imprint Colors | |
| Artwork Required | No |
| Imprint Locations | |
| Product Size | Outside Dimensions : 12.5 in (W) x 56.25 in (H) x 15.5 in (D) |
| Setup Charge | 20 |
| Material Color | |
| Imprint Color | |
| Warranty |
Never miss any updates on our products. Never spam, We promise!