Kit Includes
- (1) Soft Carry Case 22"w x 5"h x 14"d
A broad selection of cases to protect your investment Soft carry cases feature 600 denier polyester fabric with shoulder straps. Color of Case may vary.
| Graphic Area | |
| Kit Includes | (1) Soft Carry Case 22"w x 5"h x 14"d |
| Weight | 8:lbs |
| Product Weight | 2.25:lbs |
| Ship Height | 5 in |
| Ship Length | 14 in |
| Ship Width | 14 in |
| Number of Imprint Colors | 0 |
| Artwork Required | No |
| Imprint Locations | |
| Product Size | 22"w x 5"h x 14"d |
| Setup Charge | 20 |
| Material Color | |
| Imprint Color | |
| Warranty | Warranty Type:1 Year Product Warranty |
Never miss any updates on our products. Never spam, We promise!