Kit Includes
- (1) Single-Sided Graphic
Single-Sided Replacement Graphic for Simpo Sign II.
| Graphic Area | Graphic Size : 22 in (W) x 28 in (H) Viewable Area : 22 in (W) x 27 in (H) |
| Kit Includes | (1) Single-Sided Graphic |
| Weight | 43:lbs |
| Product Weight | 4:lbs |
| Ship Height | 26 in |
| Ship Length | 6 in |
| Ship Width | 38 in |
| Number of Imprint Colors | 0 |
| Artwork Required | Yes |
| Imprint Locations | |
| Product Size | |
| Setup Charge | 20 |
| Material Color | |
| Imprint Color | |
| Warranty | Warranty Type:1 Year Graphic Warranty |
Never miss any updates on our products. Never spam, We promise!