Replacement End fabric Panel Fabric panels available in 5 Eco-fi fabric colors Due to fabric dye lot variations, there is no guarantee that a Single replacement panel purchase will match existing Fabric panels.
| Graphic Area | |
| Kit Includes | (1) Fabric End Panel Only |
| Weight | 6.5 lbs |
| Product Weight | 2 lbs |
| Ship Height | 15 in |
| Ship Length | 35 in |
| Ship Width | 15 in |
| Number of Imprint Colors | 0 |
| Artwork Required | No |
| Imprint Locations | |
| Product Size | 23"W x 89.5"H |
| Setup Charge | 0 |
| Material Color | |
| Imprint Color | |
| Warranty |
Never miss any updates on our products. Never spam, We promise!