Kit Includes
- (1) Ring
- (1) Hook
- (1) Cord
Replacement sail sign tie kit Misplaced tie kit is easily replaced Secures flag to pole.
| Graphic Area | |
| Kit Includes | (1) Ring |
| Weight | 2:lbs |
| Product Weight | 0.25:lbs |
| Ship Height | 14 in |
| Ship Length | 1 in |
| Ship Width | 11 in |
| Number of Imprint Colors | |
| Artwork Required | No |
| Imprint Locations | |
| Product Size | Cord unstretched 27.5"L Ring & Hook 2.25"L |
| Setup Charge | 20 |
| Material Color | |
| Imprint Color | |
| Warranty | Warranty Type:1 year Hardware Warranty |
Never miss any updates on our products. Never spam, We promise!