Kit Includes
- (1) Double-Sided Graphic
Elegant chrome display that assembles in minutes!Solid construction and easily displays single or double-sided graphicsPerfect for theaters, conferences, schools, promotions and retail locations
| Graphic Area | Graphic Size : 22 in (W) x 28 in (H) Viewable Area : 21 in (W) x 26.75 in (H) |
| Kit Includes | (1) Double-Sided Graphic |
| Weight | 3.75 lbs |
| Product Weight | 0.75 lbs |
| Ship Height | 7 in |
| Ship Length | 35 in |
| Ship Width | 22 in |
| Number of Imprint Colors | 0 |
| Artwork Required | Yes |
| Imprint Locations | |
| Product Size | |
| Setup Charge | 30 |
| Material Color | |
| Imprint Color | |
| Warranty |
Never miss any updates on our products. Never spam, We promise!