Kit Includes
- (1) Single-Sided Graphic
Replacement 10 mil graphic for Outdoor Rigid Base
| Graphic Area | Graphic Size : 24 in (W) x 36 in (H) Viewable Area : 24 in (W) x 36 in (H) |
| Kit Includes | (1) Single-Sided Graphic |
| Weight | 5.25 lbs |
| Product Weight | 2.25 lbs |
| Ship Height | 6 in |
| Ship Length | 38 in |
| Ship Width | 26 in |
| Number of Imprint Colors | 0 |
| Artwork Required | Yes |
| Imprint Locations | |
| Product Size | 24 in (W) x 36 in (H) x 36 in (D) |
| Setup Charge | 30 |
| Material Color | |
| Imprint Color | |
| Warranty |
Never miss any updates on our products. Never spam, We promise!