Kit Includes
- (1) Adhesive Graphic
Origami Mini Table Replacement Graphic.
| Graphic Area | 9.23"W x 15.81"H |
| Kit Includes | (1) Adhesive Graphic |
| Weight | 1.5 lbs |
| Product Weight | 0.15 lbs |
| Ship Height | 5 in |
| Ship Length | 17 in |
| Ship Width | 21 in |
| Number of Imprint Colors | 0 |
| Artwork Required | Yes |
| Imprint Locations | |
| Product Size | 8.80"W x 15.42"H |
| Setup Charge | 30 |
| Material Color | |
| Imprint Color | |
| Warranty |
Never miss any updates on our products. Never spam, We promise!