Kit Includes
- (1) One Cube Graphic
One Cube CubeWorks Replacement Graphic.
| Graphic Area | |
| Kit Includes | (1) One Cube Graphic |
| Weight | 1.25 lbs |
| Product Weight | 0.8 lbs |
| Ship Height | 7 in |
| Ship Length | 14 in |
| Ship Width | 10 in |
| Number of Imprint Colors | 0 |
| Artwork Required | Yes |
| Imprint Locations | |
| Product Size | |
| Setup Charge | 0 |
| Material Color | |
| Imprint Color | |
| Warranty |
Never miss any updates on our products. Never spam, We promise!