$37.00
Display small sign with these durable feet, available in a variety of sizes. Simply insert a rigid substrate between the sign holders to display a message indoors or temporarily outdoors. Most signage will require two holders. Graphics sold separately – see page 99. Holds over .5″ thick rigid material.
Display small sign with these durable feet, available in a variety of sizes. Simply insert a rigid substrate between the sign holders to display a message indoors or temporarily outdoors. Most signage will require two holders. Graphics sold separately – see page 99. Holds over .5″ thick rigid material.
| Graphic Area | Each Peice : 2.5 in (W) x 2.5 in (H) x 8 in (D) |
| Kit Includes | (1) Set of Jumbo Spider Feet (as Pictured) |
| Weight | 1.5 lbs |
| Product Weight | 1 lb |
| Ship Height | 5 in |
| Ship Length | 25 in |
| Ship Width | 5 in |
| Number of Imprint Colors | 0 |
| Artwork Required | No |
| Imprint Locations | |
| Product Size | Each Peice : 2.5 in (W) x 2.5 in (H) x 8 in (D) |
| Setup Charge | 0 |
| Material Color | |
| Imprint Color | |
| Warranty |
Never miss any updates on our products. Never spam, We promise!