Kit Includes
- (1) Inflatable Ottoman
A lightweight, modular solution for casual business settings. Available in multiple options to create the configuration you’re looking for. Polyurethane plastic inflatable chairs are a durable, air mattress-like material and can support up to 250 lbs. each.
| Graphic Area | |
| Kit Includes | (1) Inflatable Ottoman |
| Weight | 3.5 lbs |
| Product Weight | 2.5 lbs |
| Ship Height | 4 in |
| Ship Length | 14 in |
| Ship Width | 31 in |
| Number of Imprint Colors | 0 |
| Artwork Required | no |
| Imprint Locations | |
| Product Size | 30"W X 17.5"H X 30"D |
| Setup Charge | 0 |
| Material Color | |
| Imprint Color | |
| Warranty |
Never miss any updates on our products. Never spam, We promise!