Kit Includes
- Bag Only
Hardware bag for Floor Display Magnet Rails & Magnet Bars.
| Graphic Area | |
| Kit Includes | Bag Only |
| Weight | 6:lbs |
| Product Weight | 1.5:lbs |
| Ship Height | 5 in |
| Ship Length | 14 in |
| Ship Width | 14 in |
| Number of Imprint Colors | 0 |
| Artwork Required | No |
| Imprint Locations | |
| Product Size | 37.5"H x 9"D |
| Setup Charge | 20 |
| Material Color | |
| Imprint Color | |
| Warranty | Warranty Type:1 Year Product Warranty |
Never miss any updates on our products. Never spam, We promise!