Kit Includes
- Hardware
- Installed Graphic
- Carry Case
$223.90
Use this retractable banner as a floor or tabletop display.
Use this retractable banner as a floor or tabletop display.
| Graphic Area | |
| Kit Includes | Hardware |
| Weight | 11:lbs |
| Product Weight | 1.5:lbs |
| Ship Height | 39 in |
| Ship Length | 6 in |
| Ship Width | 6 in |
| Number of Imprint Colors | |
| Artwork Required | |
| Imprint Locations | |
| Product Size | 35.5"W x 37"-80.5"H x 7.75"D |
| Setup Charge | 20 |
| Material Color | |
| Imprint Color | |
| Warranty | Warranty Type:1 Year Graphic Warranty |
Never miss any updates on our products. Never spam, We promise!