Kit Includes
- (1) Single-Sided Banner
The sky’s the limit for your message with our Giant Outdoor Banner Display.Replacement banner for Single-Sided Giant Outdoor Banner Display.
| Graphic Area | 45"W x 124"H |
| Kit Includes | (1) Single-Sided Banner |
| Weight | 9:lbs |
| Product Weight | 2:lbs |
| Ship Height | 5 in |
| Ship Length | 14 in |
| Ship Width | 14 in |
| Number of Imprint Colors | 0 |
| Artwork Required | Yes |
| Imprint Locations | |
| Product Size | |
| Setup Charge | 20 |
| Material Color | |
| Imprint Color | |
| Warranty | Warranty Type:90 day graphic warranty with outdoor use |
Never miss any updates on our products. Never spam, We promise!