Kit Includes
- (1) Soft Carry Case w/Padded Insert
Replacement Soft Carry Case for the Four Season Trek Lite Retractor.Padded insert for Base.
| Graphic Area | |
| Kit Includes | (1) Soft Carry Case w/Padded Insert |
| Weight | 11:lbs |
| Product Weight | 2.75:lbs |
| Ship Height | 12 in |
| Ship Length | 7 in |
| Ship Width | 17 in |
| Number of Imprint Colors | |
| Artwork Required | No |
| Imprint Locations | |
| Product Size | Product Size : 36.75 in (W) x 4 in (H) x 10.63 in (D) |
| Setup Charge | 20 |
| Material Color | |
| Imprint Color | |
| Warranty | Warranty Type:1 Year Soft Case Warranty |
Never miss any updates on our products. Never spam, We promise!