Kit Includes
- (1) Banner Graphic
Replacement graphic for the Four Season Telescoping Retractor.
| Graphic Area | |
| Kit Includes | (1) Banner Graphic |
| Weight | 11:lbs |
| Product Weight | 3.25:lbs |
| Ship Height | 39 in |
| Ship Length | 6 in |
| Ship Width | 6 in |
| Number of Imprint Colors | |
| Artwork Required | Yes |
| Imprint Locations | |
| Product Size | Graphic Size : 31.5 in (W) x 86 in (H) |
| Setup Charge | 20 |
| Material Color | |
| Imprint Color | |
| Warranty | Warranty Type:1 Year Graphic Warranty |
Never miss any updates on our products. Never spam, We promise!