Kit Includes
- (1) Replacement Graphic
Replacement Graphic for Fold-Away Compact A-Frame.
| Graphic Area | Viewable Area : 23.88 in (W) x 33 in (H) |
| Kit Includes | (1) Replacement Graphic |
| Weight | 4.5 lbs |
| Product Weight | 2 lbs |
| Ship Height | 38 in |
| Ship Length | 6 in |
| Ship Width | 26 in |
| Number of Imprint Colors | 0 |
| Artwork Required | Yes |
| Imprint Locations | |
| Product Size | |
| Setup Charge | 30 |
| Material Color | |
| Imprint Color | |
| Warranty |
Never miss any updates on our products. Never spam, We promise!