Replacement soft carry case for EuroFit Flex Monitor Stand.
| Graphic Area | |
| Kit Includes | (1) Flex Soft Case |
| Weight | 3.5 lbs |
| Product Weight | 2.6 lbs |
| Ship Height | 7 in |
| Ship Length | 17 in |
| Ship Width | 12 in |
| Number of Imprint Colors | 0 |
| Artwork Required | no |
| Imprint Locations | |
| Product Size | 44.625"w x 7.25"h x 26.75"d |
| Setup Charge | 0 |
| Material Color | |
| Imprint Color | |
| Warranty |
Never miss any updates on our products. Never spam, We promise!