Kit Includes
- (5) Graphic panels
Replacement Graphics for Display Kit #342020Dye-sublimated fabric panels are machine washable.
| Graphic Area | |
| Kit Includes | (5) Graphic panels |
| Weight | 4 lbs |
| Product Weight | 3.1 lbs |
| Ship Height | 7 in |
| Ship Length | 14 in |
| Ship Width | 10 in |
| Number of Imprint Colors | 0 |
| Artwork Required | Yes |
| Imprint Locations | |
| Product Size | |
| Setup Charge | 30 |
| Material Color | |
| Imprint Color | |
| Warranty |
Never miss any updates on our products. Never spam, We promise!