Kit Includes
- (5) Graphic Panels
Replacement Graphics for Display Kit #342018Dye-sublimated fabric panels are machine washable.
| Graphic Area | |
| Kit Includes | (5) Graphic Panels |
| Weight | 6:lbs |
| Product Weight | 8:lbs |
| Ship Height | 5 in |
| Ship Length | 14 in |
| Ship Width | 14 in |
| Number of Imprint Colors | 0 |
| Artwork Required | Yes |
| Imprint Locations | |
| Product Size | |
| Setup Charge | 20 |
| Material Color | |
| Imprint Color | |
| Warranty | Warranty Type:1 Year Graphic Warranty |
Never miss any updates on our products. Never spam, We promise!