Kit Includes
- (1) Vinyl Banner
From stadiums to the street, raise brand awareness by taking your marketing mobile.Reinforced backpack and straps provide added durability and comfort for long days of advertising.
| Graphic Area | |
| Kit Includes | (1) Vinyl Banner |
| Weight | 4:lbs |
| Product Weight | 1.5:lbs |
| Ship Height | 5 in |
| Ship Length | 5 in |
| Ship Width | 5 in |
| Number of Imprint Colors | 0 |
| Artwork Required | Yes |
| Imprint Locations | |
| Product Size | 19.5"w x 47.25"h |
| Setup Charge | 20 |
| Material Color | |
| Imprint Color | |
| Warranty |
Never miss any updates on our products. Never spam, We promise!