Kit Includes
- (1) Arise II Curved Internal Shelf
Turn your pop-up into a merchandiser. Internal Shelves hold up to 15 lbs.
| Graphic Area | |
| Kit Includes | (1) Arise II Curved Internal Shelf |
| Weight | 10:lbs |
| Product Weight | 5:lbs |
| Ship Height | 13 in |
| Ship Length | 5 in |
| Ship Width | 20 in |
| Number of Imprint Colors | 0 |
| Artwork Required | No |
| Imprint Locations | |
| Product Size | (Shelf Size) 29"w 12"d x 1"h |
| Setup Charge | 20 |
| Material Color | |
| Imprint Color | |
| Warranty | Warranty Type:1 Year Product Warranty |
Never miss any updates on our products. Never spam, We promise!