Kit Includes
- (1) 6' Show 'N Write Blank Display
With Velcro receptive fabric on one side and dry-erase on the other, your display options are endless.
| Graphic Area | |
| Kit Includes | (1) 6' Show 'N Write Blank Display |
| Weight | 17 lbs |
| Product Weight | 14 lbs |
| Ship Height | 38 in |
| Ship Length | 26 in |
| Ship Width | 6 in |
| Number of Imprint Colors | 0 |
| Artwork Required | No |
| Imprint Locations | |
| Product Size | 72"w x 22"d x 48"h |
| Setup Charge | 0 |
| Material Color | |
| Imprint Color | |
| Warranty |
Never miss any updates on our products. Never spam, We promise!