$315.00
From half walls to full walls, customize your tent to fit all your advertising needs. Walls are heavy-duty, 400 denier polyester or 9 oz mesh vinyl which stay taut with the use of hook and loop straps. Flame retardant, weather-resistant Zip or velcro corners together Available in White or Black Only
From half walls to full walls, customize your tent to fit all your advertising needs. Walls are heavy-duty, 400 denier polyester or 9 oz mesh vinyl which stay taut with the use of hook and loop straps. Flame retardant, weather-resistant Zip or velcro corners together Available in White or Black Only
| Graphic Area | Each Side of Middle Zipper : 24 in (W) x 30 in (H) |
| Kit Includes | (1) 6' Thermal Imprinted Middle Zipper Full Wall Only |
| Weight | 4.25 lbs |
| Product Weight | 2.5 lbs |
| Ship Height | 9 |
| Ship Length | 40 |
| Ship Width | 9 |
| Number of Imprint Colors | 0 |
| Artwork Required | Yes |
| Imprint Locations | |
| Product Size | 71.75"w x 84.5"h |
| Setup Charge | 30 |
| Material Color | |
| Imprint Color | |
| Warranty |
Never miss any updates on our products. Never spam, We promise!